/Files/images/novaya_papka/Снимок.JPG

Безпека життєдіяльності - це питання, яке ніколи не зникало з поля зору вихователів дошкільного закладу, однак зараз набуло гостроти і першочерговості. Ми живемо у сучасному світі, багатому науковими відкриттями та технікою, яка часто стає причиною техногенних катастроф та різноманітних аварій. Ситуація, яка склалася у нашій країні, вимагає від усіх особливого дотримання безпеки у житті, певного зосередження, поведінки та уваги при небезпечних ситуаціях.
Тому саме із дитячого садка вихователі повинні формувати у дітей усвідомлення цінності власного життя та здоров’я, вироблення стереотипів безпечної поведінки під час ігрової діяльності на прогулянці, вміння адекватно реагувати на різні життєві катаклізми.
Під час організації освітньої діяльності в ДНЗ педагогами нашого дошкільного закладу постійно плануються заняття по БЖД, та щорічно проводяться традиційні весняні та осінні тематичні «Тижні знань з основ безпеки життєдіяльності». Метою проведення таких тижнів, зазвичай, є поліпшення якості освітньої роботи з питань безпеки та захисту здоров’я дітей від негативних впливів довкілля, вдосконалення теоретичних знань і практичних навичок педагогів, пропаганда здорового способу життя серед педагогів, дітей та їх батьків.

/Files/images/21.gif

Тиждень безпеки дорожнього руху

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 07.11.2017 № 3-907 з 13.11.2017 по 17.11.2017 року в нашому дошкільному закладі проведено Тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого є популяризація знань правил дорожнього руху серед дітей та їх батьків, активізація роботи з попередження дитячого дорожньо – транспортного травматизму; проведення роз’яснювальної та агітаційно – масової роботи щодо дотримання правил дорожнього руху.
Протягом Тижня були проведені різноманітні заходи, а саме:
 • заняття «Транспорт та його роль в житті людини», «Дорожні знаки – абетка для водіїв і пішоходів», «Для чого потрібно знати правила дорожнього руху»,"Загадки доріг" Бесіди «Наш друг Світлофор», «Безпека на вулиці», «Правила безпеки дорожнього руху».
 • розгляд ілюстрацій, складання розповідей за серією картин "Випадок на дорозі";
 • спостереження за транспортом;
 • знайомство зі світлофором;
 • дидактичні, творчі, сюжетно – рольові ігри «Ми пішоходи», «Подорожуємо маршруткою», «Водії та пішоходи», рухливі ігри;
 • читання художніх творів, казок, віршів на задану тематику,(Г.Бойко "Моя вулиця", Н.Красоткіна "Про тисячі бід, або про те, де гратись не слід")
 • моделювання небезпечних дорожніх ситуацій: «Переходимо вулицю», "Перехрестя" "Переведи малюка через дорогу".
 • лялькова вистава «Дорожні пригоди Лисички та Ведмедика».
 • перегляд мультфільмів «Дітям про правила дорожнього руху» із серії «Робокар Поллі».

/Files/photogallery/2326/IMAG9540.jpg /Files/photogallery/2326/IMAG9526.jpg

Лялькова вистава "Дорожні пригоди Лисички та Ведмедика"

Цікаву та повчальну лялькову виставу про пригоди лісових мешканців: хитрої та необачної Лисички й розсудливого Ведмедика у місті показали для вихованців "Барвінка" педагоги.
З великим інтересом і тривогою слідкували маленькі глядачі за поведінкою героїв казочки, а веселій Сімці - улюблениці дітлахів розказали про необхідність дотримуватись правил дорожнього руху.
Такі заходи, разом з переглядом мульфільмів, заняттями та розвагами, читанням художньої літератури проводяться в дошкільному закладі в рамках Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності та Тижня безпеки дитини.

/Files/photogallery/2303/IMAG8924.jpg

/Files/images/167_5.gif /Files/images/167_5.gif


До Дня цивільного захисту та Тижня безпеки дитини в дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладах міста Мелітополя у 2017 році

04.05.2017р. Міські пригоди баранчика Шона подивились сьогодні малюки "Барвінка", та за допомогою цікавих рухливих вправ на практиці закріпили правила дорожнього руху.

Галерея "Міські пригоди баранчика Шона"

24.04.2017р. - зустріч з провідним інспектором відділу запобігання надзвичайних ситуацій Мелітопольського МРУ ГУ ДСНС України Неділько С.Г.

/Files/images/2016-2017/зустріч.jpg


ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ ДЛЯ ДІТЕЙ ВЗИМКУ

Зимові прогулянки завжди приносять малюкам дуже багато радощів. Вони ще з осені чекають першого снігу, коли можна зліпити снігову бабу, пограти в сніжки і звичайно ж покататися на санчатах. На жаль, зимова пора має і свої мінуси – застуда, забиття, переохолодження, обмороження. Цей перелік можна ще продовжити, але …..
Як же убезпечити свого малюка від неприємностей на прогулянці взимку?/Files/images/2016-2017/13.jpg
У цьому нам допоможуть дуже прості і всім знайомі правила безпеки для дітей взимку. Нагадаємо їх ще раз.
Пронизливий вітер і низька температура – це основні фактори ризику для дитини.
Тому малюк повинен знати:
 • Одягати рукавички, шапку, застібати всі гудзики потрібно ще до виходу на вулицю. Оскільки холодне повітря може проникнути під одежинку;
 • Періодично заходити в будинок, щоб зігрітися і зняти вологий одяг;
 • Не можна залишатися на вулиці коли заметіль або дуже сильний мороз і вітер;
 • Не можна гризти бурульки і є сніг. Оскільки сніг дуже брудний, в ньому можуть бути токсичні речовини. Та й можна просто застудитися;
 • Не можна прикладати язик до металу;
 • Потрібно ходити посередині тротуару, подалі від дахів будинків. Адже з даху будинку може впасти велика брила снігу разом з бурульками;
 • Коли на тротуарі суцільний лід, ходити потрібно маленькими кроками, наступаючи при цьому на всю підошву;
 • Не можна стоячи кататися на санчатах;
 • Якщо на гірці багато дітей, не можна штовхатися й битися. А якщо гірка розташована поруч з дорогою, або поруч багато дерев або паркан, то для гри краще підшукати інше місце;
 • Сніжки ліпити невеликі, кидати їх не дуже сильно, а кидати в обличчя взагалі заборонено.
Сподіваємось, наші поради стануть Вам в нагоді, і зима принесе тільки ПРИЄМНІ несподіванки!
Безпечної Вам зими!

/Files/images/21.gif

/Files/images/pic (4).gif

29.11.2016р. Квест "Захистимо життя від пожеж!"

Цікаві змагання в формі квесту «Захистимо життя від пожеж!» пройшли 29 листопада в нашому «Барвінку», де дошкільнята, не покидаючи закладу, під чуйним керівництвом вихователів, пройшли «небезпечні» станції, переслідуючи одну мету - знайомство з професією пожежника, долаючи складні життєві випробування, що зустрічаються на шляху рятувальників , нехай в даному випадку, тільки в навчальній грі.


Галерея "Квест "Захистимо життя від пожеж!""

На кожній станції членів команд «Вогнехвостик» (група №8, старший дошкільний вік) та «Іскринка» (група №7, середній дошкільний вік) чекало цікаве завдання як практичне, так і теоретичне. До фінішу дібрались трішечки втомлені, та все ж таки – піднесені – всі перепони пройдено, і наш садочок врятовано від пожеж і лиха! І все це - завдяки кмітливості, вправності та витривалості наших маленьких вогнеборців!

/Files/images/pic (4).gif

19.04.2016р. Зустріч з працівником МНС

Зустрічі працівників МНС з дітьми нашого дошкільного закладу вже стали традиційними. Під час тижнів безпеки педагоги «Барвінка» організовують заходи, головна мета яких - навчити підростаюче покоління правилам безпечної поведінки, запобігти можливим екстремальним ситуаціям і навчити їх обережності.
19 квітня в групі № 8 «Веселий вулик» (середній дошкільний вік) відбулася зустріч дошкільнят із старшим сержантом служби ЦЗ, пожежним рятувальником ДПРЧ №9 м. Мелітополя Іскрою Вадимом Анатолійовичем.


Галерея "Зустрічаємо працівника МНС"

Вадим Анатолійович познайомив дітей з діяльністю МНС України, розповів про необхідність і важливість їх роботи в сучасному житті, нагадав правила безпечної поведінки в надзвичайних ситуаціях та номери екстрених служб.Та, звичайно ж, розповів про мужність і самовідданість людей цієї професії. Діти дуже уважно слухали і наперебій задавали питання. Вадим Анатолійович порадив хлопчикам бути мужніми, їсти багато каші, займатися ранковою гімнастикою, захищати слабких.
Можливо, ця зустріч з представником такої благородної і сміливої професії допоможе комусь із наших дітей у виборі подальшого життєвого шляху.
Час для дітей пролетів непомітно. Дошкільнята подякували своєму гостю, побажали, щоб пожеж і надзвичайних ситуацій було у Вадима Анатолійович якомога менше та пообіцяли завжди дотримуватись правил безпеки.
ЗАВІТАЙТЕ НА САЙТ: ВЕБ - ПРОСТІР БЕЗПЕКИ

/Files/images/pic (4).gif

/Files/images/261.gif 14.09.-18.09.2015р. Тиждень безпеки в "Барвінку"

Галерея "Безпека в житті – життя – у безпеці!"

Впродовж тижня, з 14 по 18 вересня 2015 року, вихователі «Барвінка» провели низку тренінгів та занять, рухливих та дидактичних ігор, бесід, цікавих зустрічей із працівниками МНС, театралізованих вистав, під час яких діти ознайомились із правилами дорожнього руху, правилами пожежної безпеки, а також з правилами безпеки під час стихійних лих.

/Files/images/novaya_papka/poezd.gif

Кiлькiсть переглядiв: 1483

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.